Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetemen érdemes a...

Melyik egyetemen érdemes a pszichológia alapszakot elvégezni, ha kognitív tanulmányokkal szeretném folytatni MSc-n? Károli, Pázmány, Elte, Pécs, Szeged?

Figyelt kérdés
Az ELTE-t újabban nemigen ajánlják, úgy tudom kevés a gyakorlat, de engem a szerintem a kutatás jobban érdekelne.

2012. okt. 14. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a Károlin kevésbé hangsúlyos a kognitív pszichó a BA-n,persze van,de inkább a klinikai vonal ami itt erős.A Szegeden tanultaktól hallottam,hogy náluk a BA-n elég erős a kognitív vonal,szerintem érdemes lenne akkor ennek utánanézned.
2012. okt. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyébként ha a kutatás érdekel akkor az ELTE jó választás,illetve a SZTE is jó ebből a szempontból.
2012. okt. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Nálam Pécs és ELTE tapasztalatból kiesik, Pázmányra és Károlira is járt ismerősöm, mindkettő jó szakember lett, jókat meséltek róla. Szegedet passzolnám.
2012. okt. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy itt kérdezek, de tényleg úgy gondoljátok, hogy ez ELTE a jobb, ha valakit inkább a kutatás érdekel? (Vidéki egyetem kevésbé játszik.)
2012. nov. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor mindenképpen,ott abszolút a kutatás a fő vonal amit az egyetem képvisel.
2012. nov. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen!
2012. nov. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!:)
2012. nov. 23. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!