Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Létezik, hogy Budapesten...

Létezik, hogy Budapesten legalább 180 olyan intézmény van, ahol zajlik középfokú oktatás?

Figyelt kérdés
Ha ez tényleg így van, akkor kb az első hány iskola számít jónak? Mondjuk az első 45-50?
2012. okt. 20. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a 180 sok, bár nem lehetetlen. Középfokú oktatás folyak szakiskolákban, felnőttek gimnáziumában illetve OKJ-s végzettséget adó szakközépiskolák.

Hogy mennyi a jó, az attól függ, mi számít jónak. Én elvileg egy jó gimnáziumba jártam. Sokra nem mentem vele, és az osztályomat is utáltam. Jobb lett volna egy kevésbé neves jobb légkörrel.

2012. okt. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem sok 180.

A 180 19 megye+Budapestre oszlik el, átlag 9 / területi egység. Így már nem sok, sőt...

2012. okt. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ez nem az egész ország, kedves utolsó, hanem csak Budapest!
2012. okt. 20. 20:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Uhh, ezt benéztem, elnézést :(

Az viszont soknak tűnik nekem is.

2012. okt. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát elég nagy település
2015. febr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!