Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinus vagy Szent István?...

Corvinus vagy Szent István? Gazdasági és Vidékfejlesztési Agrármérnök

Figyelt kérdés
kinéztem egy szakot, gazdasági és vidékfejlesztési agrármérnök, kérdés h szerintetek melyik egyetemet válasszam és mi a tapasztalat magáról a szakról, miket tanulnak rajta és mennyit? Olyanok véleménye különösen érdekel akik ezt tanulják valamint ezekben az intézményekben.

2012. okt. 27. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
20%

DEBRECENI EGYETEEEEEM!!! :D Itt az agráron vannak a legnagyobb arcok!!!

Komolyra fordítva a szót, ha a kettő közül kell választani, én a Corvinust javaslom.

2012. okt. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha agrármérnök akkor mindenképpen a Szent István (már ha a gödöllőire gondolsz). Már csak mert agrárképzésben az egyik legjobb (ha nem a legjobb) és mérnökképzésben se utolsó.
2012. okt. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mennyit kell tanulni? van elég szabadidő mondjuk dolgozni mellete?
2012. okt. 29. 18:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Szent István egyetem mindenképp :) Komoly oktatás folyik ott.
2012. okt. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Szonjus válasza:
Gyere Mosonmagyaróvárra :) Nem vészes, bár attól függ hogyan tanítják, de nem halsz bele a tanulásba. A kettő közül SZIE... a Corvinusról csak rosszat hallani legalábbis itt Pesten...
2012. dec. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szie lesz, ha a tavalyi ponthatár nem nöcekszik 20 ponttal, akkor már most felvettek:)

Kérdés, hogy mennyi idő van egyetemmellet arra, hogy dolgozzak?

2013. márc. 7. 14:57
 7/9 A kérdező kommentje:
398 pontom lett, corvinus határja 360ra csökkent, szie határ pedig 250 lett, sziet jeloltem, igy sima ugy, de nem értem ezt a drasztikus pontlehúzást..
2013. júl. 28. 17:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Grat kérdező! :)
2014. máj. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem jártál túl jól azzal, hogy felvettek erre a szakra.
2015. jan. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!