Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinus: gazdálkodás és...

Corvinus: gazdálkodás és menedzsment?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy magyar nyelvűn fel lehet venni német tantárgyakat. Ez mennyire működik komolyan és mennyire hasznos, ha már eleve jól tudok németül? Továbbá az érdekelne, hogy jobb -e az angol szak? És a nemzetközi gazdálkodásról mi a véleményetek? Annak az angol szaka? Ha van lehetőségem külföldre menni, inkább azt válasszam? Köszönöm válaszaitokat!! :)

2012. okt. 27. 23:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hol szeretnél dolgozni. Mo.-n nagy nimbusza van a Corvinusnak. Ha viszont ott szeretnél majd elhelyezkedni, ahol a külföldi egyetem van, akkor nyílván azt érdemes választani. Ha a nyelvtanulásért mész ki, akkor arra jó az erasmus is. Itt az egyetemen nagyszerűek az idegen nyelvű képzések (csak bce-n 1500 hallgató), de ez is attól függ, hogy hol fogsz dolgozni. Ha németül megy majd a munka, akkor hihetetlen előny, ha viszont magyarul és te nem tudod a dolgok magyar megfelelőjét, akkor az fejfájást fog okozni. Amúgy az ng elég jó szak, de annál még jobb a gyerekanyag. Igazából fogalma sincs senkinek, hogy mi a különbség a gm és az ng között, kb. egyforma a 2 szak, de én mégis az ng-t ajánlom. A fejvadászok innen kapkodják el az új felsővezetőket, de hangsúlyozom, nem csak a szak miatt, hanem mert a tanulók elitek.
2012. nov. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!