Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hanyas átlagtól vesznek fel...

Hanyas átlagtól vesznek fel Miskolcon gimnáziumokba?

Figyelt kérdés

Érdekel az összes:) Leginkább a Herman gimibe,vagy az Avasiba szeretnék menni,de másról is irhattok.

Kosziii:)



2012. okt. 28. 00:12
 1/6 anonim válasza:
Szia ! :D én is az Avasiba szeretnék menni. úgy hallottam, hogy az Avasiban most a központit számítják majd előnyben, de az eredmények is számítanak. Persze aki szín tiszta 2-es azt már tuti nem veszik fel, de szerintem 4-es átlaggal is van esély. vagyis remélem, mert 4,1 - 4,3 között vannak a félévi/évvégi átlagaim :D
2012. okt. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Hahó! Én Földeses vagyok,de ismerem az Avasit, meg egy picit a Hermant is.

A Hermanba eléggé kell a protekció, vagy kimagasló jegyek ÉS felvételi kell oda, vagy nincs esélyed. :(

Az Avasi nem tudom,hogy pontosan hogy fogja csinálni,hogy már nem Arday az igazgató, de a magyar-matek-töri-nyelv jegyeket nézték, a többi lehetett akármilyen. A központit bizonyos intervallumonként átváltották felvételi pontokká, meg ugye nézték a tagozat felvételit is.

2012. okt. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi,ment a zold tappancs!:) Akkor a hermanba 4.5-os atlaggal felvennenek?*-*
2012. nov. 1. 20:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, bár a jegyek nem érnek olyan sok pontot, mint inkább a tagozatos felvételid meg a központid.

Sok sikert!

2012. nov. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ja,értem. Hát remélem felvesznek..:)

Köszönöm.:*

2012. nov. 11. 21:48
 6/6 anonim válasza:
Hello! én hermanos vagyok, és igen, valóban nagyon kell a központi. a jegyek max 10 pontot érnek, ha jól tudom. engem protekció nélkül vettek fel. az iskola átlaga 1-2 éve 4,6 volt.
2012. nov. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!