Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a szekszárdi Szent...

Milyen a szekszárdi Szent László Szakképző Iskola?

Figyelt kérdés
Milyen a hangulata? Légköre? Hogy érzi ott magát diák és tanár?

2012. nov. 2. 14:12
 1/7 anonim válasza:
100%
Én négy évet voltam ott. Nem éreztem jól magam. Bár nem tudom melyik részét célzod meg? Több iskolát vontak össze ez a név alatt. Én abba jártam amit régen Ady Endrének hívtak. A tanárok közül az idősebbek voltak csak igazi tanárok, a fiatalabbak szartak ránk, csak leadták az anyagot, volt aki még azt se. Úgy tudom ez a probléma máshol is fenn áll. Az osztályközösség nagyon nem volt jó, ezért se nagyon szerettem. Ami a felszereltséget illeti, szerintem nagyjából elfogadható. De összességében nézve azt mondom, ha szakmát akarsz jó választás, ha csak az érettségi érdekel menj máshová, egy gimiben jobban felkészítenek.
2012. nov. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
40%
Szia! Én 2007-ben érettségiztem! Legjobb éveimet töltöttem ott. Akkor Adynak hívták. Azóta is visszasírom azokat az időket!!! Életem legjobb pillanatai voltak!!! Tanári kar nem volt egy ász,de maga az oktatás tudtommal megyei szinten jók között volt a suli, tehát jó híre volt a sulinak! Amúgy én a társaság miatt nem voltam jó tanuló, kicsit bánom, habár ha visszagondolok,nem is bánom ,mert akkor nem éreztem volna magam ilyen jól!!! Úgy az igazi mikor fele lány fele fiú az osztályt illetőleg! Társaság tekintetében 5*! Az elmondottak alapján nem jó már az oktatás!!! Az összevonás miatt, az oktatási színvonal rossz lett! Mint mindenhol itt is a szerencsén múlik az egész!(A társaságot illetőleg)Mióta itt vagyok Győrben rá kellett jönnöm, hogy itt brutál jó az oktatás! Elbújhatnak a vidéki iskolák, tisztelet a kivételnek! Még egyszer leírva én nagyon, de nagyon nem bántam meg, hogy oda jártam! Bárcsak mindig 19 éves maradhatnék:(, de hát az élet szekere megy tovább....
2013. aug. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szia!


Én az EÜ-be jártam. 6 évet. Mert szakmám is ott lett. Igaz azóta már fősulira járok.

Szerintem jó volt maga a hangulat, meg jófejek voltak a tanárok. Az osztályom pl egész jó volt. Idióták persze mindenhol vannak, de szerintem mindenkivel ki lehet jönni. Tanulásban se kell megszakadni. Szóval mindent összegezve szerintem ha oda mész, jól fogod érezni magad.

Ha az Eü-be mész és kérdésed van, csak írj :D

2013. aug. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Egy hónapja járok az Ady-ba, de nekem nemnagyon jön be. Van, hogy egy nap 11 órám van, amíg előző sulimban (Tamási, Vályi) 7 óra volt a max. 10.-ben... :O
2013. okt. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 attila176 válasza:
Nem jó hely.
2015. jan. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
2023: Most is eléggé gyászos.
2023. jan. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Tudom régi kérdés de:

Tanári kar nagyjából jó, van több jó fej tanár is. Viszont van egy két nagyon durván köcsög tanár is. Ez miatt jó is meg nem is...

2023. ápr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!