Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valami ötlet megoldásnak?

Valami ötlet megoldásnak?

Figyelt kérdés
5 hónapja pánikbeteg vagyok. Vonatra nem tudok ülni, félek a bezártságtól.Évnyitón a tömegbe rosszul lettem. Szórakozó helyre nem tudok menni,lassan már egy sima séta is kikészít. Iskolát váltottam, hát ha jobb lesz. De már szinte egy nap a 7 órámból 2-3 órán hiányzok, mert első órán rosszul leszek, és ki kell jönnöm, de vissza nem tudok menni. Gondolkoztam hogy magántanuló lennék, de így is már csomószor váltottam szakot, osztályt most iskolát, és anyu nehezen menne bele. de lehetséges lenne ez? elfogadnák ezt indoknak? vagy amelyik órára betudok menni arra bemennék. vagy vmi megoldás? az igazgató és a helyettesek, sőt a legtöbb tanár is tudja hogy ez a bajom, de már este rettegek a másnaptól..:S
2012. nov. 4. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy elfogadnák, erre találták ki a magántanulást. Pszihológus szóba sem jöhet?
2012. nov. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
járok pszichológushoz, de egyenlőre semmi változás nincs..szedek gyógyszert, megakarok gyógyulni, de h ott üljek bent órán.. nem megy.. :S
2012. nov. 5. 02:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdekes hogy senkinek nem jutott eszébe a környezetedben, de a magántanulást tényleg emiatt "találták ki". A dolgozatokra pedig majd kitaláltok valamit.
2012. nov. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az osztályfőnök ma egy órára kísért be ( 7 órából 1en voltam bent ) győzd le címszóval, 45 perc halál félelem, sírás, remegés.. aztán látta nem megy, és hazaengedett.. mondott kineziológust, és végső megoldásnak a magántanulást, van is 1 ilyen lány a suliban aki magántanuló hasonló miatt.. csak anyum nem fog belemenni szerintem..:S de akkor végem is lesz
2012. nov. 5. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!