Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Fazekas Gimi francia...

Debreceni Fazekas Gimi francia kéttan? (lent)

Figyelt kérdés

Most vagyok nyolcadikos egy nyolcosztályos gimiben, jelenleg angolt(idén tavasszal középfokúzok), németet(negyedik óta tanulom), és franciát(idén kezdtem tanulni iskolai keretek közt, heti 3 órában) nyelvet tanulok.

Nagyon gondolkodom a Fazekas magyar-francia kéttanján. Akik oda járnak/jártak, mondják már el a véleményüket róla. Mennyit kell tanulni, milyen a közösség, és minden egyéb apró információ érdekelne.



2012. nov. 5. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Én kéttanos vagyok csak spanyolos :) Ha már most tanultál franciát és szereted akkor nagyon ajánlom.. Könnyebb mint a spanyol, úgy hallottam jobbak a tanárok. Arra készülj fel hogy ott is rengeteg doga lesz és szigorú osztályzás, na meg évi 3 vizsga.. én nem tanultam előzőleg spanyolt ezért nagyon nehéz, de neked biztos jobban menne ha tanultad.. a fazekas nagyon jó suli, biztos szeretni fogod, ha idejössz. Kedden lesz nyíltnap nem tudom jössz-e de ott is mindent részletesen elfognak mondani.
2012. nov. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen, megyek kedden nyíltnapra, kíváncsi vagyok már. Annyiból negatív, hogy most olvastam, 10.-ben kötelezően 2. nyelv az angol. Nekem viszont addigra már felsőfokúm lenne.:/ Azért majd utánjárok, hátha megoldható, hogy oroszra járjak esetleg.
2012. nov. 9. 19:41
 3/5 anonim ***** válasza:
én is most vagyok nyolcadikos..gondolkodok rajta h bejelölöm-e a fazekast spanyol-angol szakát ! :D valószínűleg én is megyek kedden nyílt napra :D
2012. nov. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sziasztok engem is érdekel a Fazekas is. De a Csokiról nem tudnátok pár szót mondani? (olasz kéttannyelvű) :)
2014. jan. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Beírod mind a kettőt a jelentkezésbe

Valamelyikbe csak bekerülsz

2014. dec. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!