Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon szépen kérek valakit...

Nagyon szépen kérek valakit hogy nyugtasson meg mert már pár hete nagyon feszült vagyok pedig még csak 9. -es vagyok. Gimnázium után hogyan lesz tovább?

Figyelt kérdés

2012. nov. 7. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
28%

Tulajdonképpen mi is a bajod?

Mert ha csak büdös a munka akkor nem muszáj dolgozni

Mégis mit gondoltál hogyan tovább? Nem ülhetsz 40éves korodig, padba, kijárod a gimit utána jó esetben dolgozni mész, rosszabb esetben eltartanak otthon

20/F

2012. nov. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bacskan16 válasza:
Gondolom azt tapasztaltad, hogy az általad eddig alkalmazott tanulási módszerekkel nem tudsz olyan eredményeket elérni a középiskolában, mint az általános iskolában. A jövővel kapcsolatban pedig kár lenne aggódni, főleg nem ilyen korán. Ha van elképzelésed, akkor Már tudsz mire támaszkodni (jelenlegi helyzetedet a szüleiddel is simán megbeszélhetnéd egyébként), ha még nincs, az sem gond, 9.-es koromban még én sem tudtam, hogyan tovább.
2012. nov. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
csak az a problémám hogy eljöttem általánosból ott 5ös eredményeim voltak most inkább 4es felé hajlak ami a szüleim szerint jó meg minden csak valamiért azt érzem hogy én nem leszek képes érettségizni se utána főiskolára menni meg ott diplomát szerezni..valamiért azt érzem hogy más emberek képesek rá de én nem ,nem tudom miért van ez de amúgy nekem nincs bajom a munkával persze dolgozni szeretnék pénzt keresni meg minden és nekem ott van egy olyan lehetőségem is hogy apum saját boltjában dolgozzak elég jó fizetéssel csak elvagyok keseredve hogy azt érzem mindig hogy én nem vagyok rá képes:/
2012. nov. 7. 18:20
 4/4 Bacskan16 válasza:
Remélem megnyugtatlak azzal, hogy általánosban zsinórban kitűnő voltam mindenből, de a középsuliban (elég erős iskoláról van szó) az első félévben 2-es lettem fizikából. Mindezek ellenére pont a fizikával szeretnék továbbtanulni. Meg kell jegyezne azt is, hogy az általánosban elég volt órán odafigyelni, nem sokat kellett készülni a dolgozatokra, magyarul szinte semmit sem kellett megtanulni. Ez egy erősebb középiskolában egyáltalán nem így van. Mélyebben adják le az anyagot a tanárok, amit gyakrabban kérnek számon. Meg kell szokni, és meg kell tanulni a tanulást, mert a jó módszer megismerésével rengeteg időt lehet megspórolni.
2012. nov. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!