Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen Szakok vannak az Ady,...

Milyen Szakok vannak az Ady, Kossuth, TÁG gimiben (Debrecen)? és, hogy milyenek ezek a gimik, de ez csak azért érdekelne, mert Hajdúszoboszlói vagyok, és tudomásom szerint a Hőgyes Endre kifejezetten "rossz" iskola (és 8. után szeretnék elmenni) 12/L

Figyelt kérdés

2012. nov. 8. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A szakok fent vannak az iskolák honlapjain,nézz utána.

Ezek Debrecen legerősebb iskolái,mindegyik nagyon színvonalas.A TÁG biológia-kémiában,az Ady pedig angolban nagyon jó.

De 12 évesen felesleges ezen gondolkodnod,még 100x meggondolod magad nyolcadikig,ha hatodikos vagy akkor pár tantárgy még nem is tudod milyen.

Abban igazad van hogy ezek a vidéki gimik nem valami jók,a Hőgyes nem tudom milyen.

2012. nov. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Jelenleg egyébként a fazekas a legjobb, (országosan 6.) aztán kossuth és TÀG ők valahol 10.-20. helyen vannak országosan.. utánna jön az ady.. egyébként ha gondolod a fazekasnak az adynak és a kossuthnak is van 6osztályos része ahová 6.-ba lehet felvételizni, megpróbálkozhatsz velük.. Egyébként én Fazekasos vagyok :) Ha gondolod írhatsz privit is..
2012. nov. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ok,köszi mindkettőtöknek a választ!! a második üzenőnek mondom ,hogy igen légyszi írj privit... facebook??
2012. nov. 9. 17:02
 4/5 A kérdező kommentje:
vagyis bocsi, én nekem kell írni!!! mi a neved küld el faacebookok(ha van) :) Köszii:D
2012. nov. 9. 17:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Ady:

Öt évfolyamos nyelvi előkészítő évfolyammal induló emelt szintű nyelvi képzés

Ötévfolyamos magyar - angol két tanítási nyelvű képzés

Öt évfolyamos nyelvi előkészítő évfolyammal induló művészeti osztály

emeltszintű drámai és emelt szintű ének-zenei képzés

itt többet tudhatsz: [link]


Tág:


5éves:

Nyek haladó német

Nyek haladó angol

Nyek biosz-kémia

Nyek magyar-töri


4éves:


biosz-kémia

matek-fizika

matek-töri

arany jános tehetséggondozó


[link]


Kossuth:


5évf. nyelvti-tehetséggondozó tagozat

4évf. gazdasági tagozat

4évf. jogi-kommunikáció tagozat

4évf. műszaki tagozat

4évf. egézségügyi tagozat


[link]


mind a 3 nagyon jó és erős suli!:D

2012. nov. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!