Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanár szeretnék lenni, milyen...

Lala98 kérdése:

Tanár szeretnék lenni, milyen gimnáziumokat ajánlotok?

Figyelt kérdés
Körülbelül négyes átlagom van,rajz,történelem,etika,és műv.töri tanár szeretnék lenni,ezek érdekelnek.Milyen iskolákat ajánlotok?
2012. nov. 8. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress rá főiskolai tanárok életrajzára és nézd meg hol végezték a középiskolát.
2012. nov. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, legyen egy jó érettségid és a tanári szakodból emelt.
2012. nov. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
normális ember nem megy tanárnak.
2012. nov. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseriteni, de tanárként -különösen ilyen szakokkal- szinte lehetetlen elhelyezkedni.
2012. nov. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az hogy középiskolába hova jártál semmit sem számít. oda menj, ami legközelebb van hozzád.

de legyél jó barátságba a krumplipucolással meg a hambisütéssel, mert ilyen szakokkal max a mekibe lesz majd munkád.

2012. nov. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Figyelj!

Én tanár vagyok 20 éve, klassz helyeken is tanítottam, efelől nincs okom panaszra.

DE!!!! Egy dologban biztos vagyok:

HA CSAK TEHETED, NE MENJ TANÁRNAK!!!


Magyarországon a legmegalázóbb szakma, ellehetetlenülsz pénzileg, emberileg, mindenhogy. Én már így jártam, de mélységesen ráfaragtam. És szinte mindannyian, akik ezen a pályán vagyunk. Hiába vagy jobb, mint a kollégád, ugyanannyit keresel, semmi perspektíva, teljes leépülés.


A Fővárosi Közter. Rt. keresett utcaseprőket, 130 ezer Ft plusz kajajegy, plusz bérlet. Ehhez képest a kezdő tanár (egyetemi végzettséggel) bruttó(!) 129500Ft-ot kap, és semmi plusz. Erről ennyit Magyarországon...


Hidd el, kérdezz más tanárokat is, de elég, ha csak megnézed a körülményeinket, ruhánkat, autónkat, stb.


FELEJTSD EL!

2012. nov. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó hsz!


Nem tudom milyen szakos tanár vagy, de szerintem az alsós tanároknak , továbbá a matek-fizika-kémia és a nyelvtanároknak azért nem olyan rossz!! Nem sajnálom őket!! Mennyiért is adnak egy magánórát ami után nem adóznak....?

2012. nov. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!