Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Corvinus és a BGF után hol...

A Corvinus és a BGF után hol lenne érdemes tanulni a gazdasági karon? (pénzügy és számvitel)

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ezek után melyek a jobb iskolák?

Tekintve a tanítási színvonalat, közösségi élet, meg ilyen dolgokat...


Előre is köszönöm! :)



2012. nov. 10. 22:42
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, és persze azt is figyelembe véve, hogy munkahelyeken mely iskolákat részesítik előnyben, melyeket nézik "jó szemmel".
2012. nov. 10. 22:52
 2/9 anonim válasza:
55%
BME-GTK
2012. nov. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi :)


És hallottam olyat is, hogy a pénzügy és számvitel csak úgy "életképes", hogyha van mellette egy mérlegképes könyvelőim, de ehelyett a gazdaságinformatikus az jobb. Ez igaz?

2012. nov. 10. 23:02
 4/9 A kérdező kommentje:
De most látom, hogy 2013-ban sem a BGF-en, sem a BME-n nem indul ilyen kar... illetve pénzügy. Ennyire túltelítettség van, vagy mi?
2012. nov. 10. 23:24
 5/9 anonim válasza:
Azt honnan látod, hogy milyen szak indul és milyen nem?
2012. nov. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem láthatod, hogy milyen szak indul jövőre, pláne nem, hogy milyen finanszírozási formában, bár államilag támogatott pénzügy-számvitel aligha lesz bárhol is. A túltelítettségnek ehhez semmi köze, így vannak meghatározva a keretszámok, az okait részben homály fedi.


Valóban a mérlegképessel ér valamit a szak, amit különbözeti vizsga nélkül a bce-n, a bgf-en, illetve a pe-n kapsz, de már jópárszor leírtam ám. :)

2012. nov. 11. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Felvi.hu-n simán meg tudom nézni, hogy milyen karok indulnak.


Rákattintok az iskolára, és akkor ott fel van sorolva.

2012. nov. 11. 11:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak a februárban induló képzések vannak kiírva...
2012. nov. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

BGF

Corvinus

Szent István Egyetem


BME-re ne menj, az műszaki, inkább arra építik az imázsukat

2013. febr. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!