Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a villamosmérnöki...

Milyen a villamosmérnöki képzés a Debreceni Egyetemen?

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A műszaki képzésről a DE-n csak rosszat hallani
2012. nov. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
de szar
2012. nov. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Milyen értelemben "szar" ? Személyes tapasztalat alapján mondod?
2012. nov. 13. 14:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ide járok! Én nem szeretem... Az oktatás színvonala, nem a legmagasabb.. bár én még az első két félévemet töltöttem el itt, és ezeket figyelembe véve tudok csak nyilatkozni. Jegyzetek nincsenek, most egy olyan ppt-ból amiben csak képletek vannak, abból nem fogsz tudni tanulni, vagy még lehet az sincsen, igen ha bejársz előadásra, és tudsz azalapján jegyzetelni, hogy még a tanár saját maga sem látja át mit írt a táblára, akkor gratulálok. A tanárok motiválatlanok, vannak akik nem tanítanak, csak követelni tudnak, vannak akik meg szarnak bele az egészbe. Programozás gyakorlatot diákok tartják, ha szerencséd van, akkor jót fogsz ki, ha nem akkor lehet elvesztél, ha magad nem ülsz neki a dolgoknak. Bár emiatt a ponthatárokat általában leviszik, azt mindenki döntse el maga, hogy pl 10%-tól már meg van a 2. Fizikából meg mondjuk oké 60%-t tehát minden tárgyból változó azonban a fizika könnyen teljesíthető. Egy feladatgyüjteményünk nincsen, így mivel én sose találtam megfelelő feladatok, a tanár meg csak azt mondja, az a legjobb ha a füzetetből gyakorolunk. Nincsenek olyan tényezők a rendelkezésünkre bocsátva, amik ahhoz kellene, hogy sikeresen elsajátítsuk az anyagot. Tanár is kevés van, emiatt beküldenek fizikás tanárokat, és egyik, másik nem is foglalkozik semmivel. Bár nem tudom, mennyire aktuális még a kérdésed, de ha rám hallgatsz, akkor én másik egyetemet próbálnék meg.
2014. máj. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!