Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem ide bejutni? (sürgős)

Van esélyem ide bejutni? (sürgős)

Figyelt kérdés
(Bp.)Madách,Kölcsey,Szent László és a Telekibe,ha tavalyi átlagom 4,8,a félévim meg 4,5 felett lesz,a központit megirnám olyan 70-85 pontosra?és ezek közül melyiket ajánlanátok?akik ide felvételiztek,azok irják le hány ponttal vették fel őket.

2012. nov. 12. 18:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem van, én is ezeket a sulikat nézem, szerintem a felvételim nem lesz annyira híres. Megpróbálom a Szent Lászlós matekversenyt, akkor van egy plusz bejutási lehetőség.:D
2012. nov. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
pont ma voltam ott nyílt napon :)
2012. nov. 15. 21:58
 3/16 anonim ***** válasza:
nekem tavaly a felvételim 74 pontos lett és 4,8-as volt az átlagom és a Kölcsey-be jelentkeztem,de osztálytársam 66 pontos felvételit írt és 4,7 volt az átlaga és felvették őt is.
2012. nov. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Utolsónak.szerettek odajárni?Milyen a közösség?
2012. nov. 18. 12:24
 5/16 klopusz ***** válasza:
100%

Szia!


A Tiedhez hasonló átlaggal, 81 pontos felvételivel vették fel a lányomad a Madách-ba.

Szuper a hangulat, jó fejek az osztálytársak, normálisak a tanárok.

2012. nov. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
81 pont alatt nincs is esély oda bejutni?
2012. nov. 19. 17:17
 7/16 anonim ***** válasza:

Ne aggódj előre a szerzett pontok miatt, hiszen nem tudhatod, idén mennyire lesz nehéz/könnyű a felvételi. Az átlagod szerintem mindegyik sulihoz jó. A Kölcsey francia tagozatáról tudok néhány szót írni. Oda csak az menjen, aki képes nagyon keményen tanulni. A hangulat egyébként nagyon jó a tanárok rendesek, az osztályközösség szerencsére szintén klassz. Épp vasárnap kérdeztem meg a fiam (miután megsajnáltam, hogy megint mennyit tanult a hétvégén), hogy ha előre tudja, hogy ilyen kemény a suli, akkor is jelentkezne-e ide? Ő kapásból rávágta, hogy "persze!"

Hál'Istennek, nagyon jól érzi magát itt... :-)Ő egyébként, átlagban 4,7 volt felső tagozatban, és 81 pontos felvételit írt.

2012. nov. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Teleki Blanka :P Jó suli és ilyen eredményekkel szerintem bekerülsz.:)
2012. nov. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Lászlóba járok, de a Madáchot is megjelöltem még anno :) ez a 2 a legjobb ezek közül. én általánosban végig kitűnő voltam, a felvételim 83 pontos lett. szeretek idejárni, rengetek a program, a lehetőség, sok nyelv közül választhatsz..:)
2013. jan. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a Szent Laci a legjobb. :)
2013. jan. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!