Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyen esetben mi a helyzet az...

Ilyen esetben mi a helyzet az oktatási törvényeket illetően?

Figyelt kérdés
Szóval most vagyok végzős gimnazista, viszont több ok miatt jövőre még nem tudok továbbtanulni, csak 2 év múlva. (Addig szakmát szeretnék szerezni.) A abban a két évben a kormány új kritériumokat vezet be, (pl. emelt érettségi természettudományos tárgyból) akkor az csak az akkor érettségizettekre vonatkozna, vagy mondjuk rám is? Csak úgy tudnék továbbtanulni?

2012. nov. 13. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az akkor érettségizettekre. Nem hiszem, hogy az 50 éves levelezős bácsinak is újra le kellene tennie emiatt az érettségit.
2012. nov. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudtommal mindenkire érvényes, kivéve akik X évvel ezelőtt érettségiztek (talán a kétszintű rendszer bevezetése előtt, de ez nem tuti).
2012. nov. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
rád is érvényes lenne, röviden és tömören
2012. nov. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, elnézést félre olvastam a kérdést.

rád nem vonatkoznának az érettségis követelmények, csak ami a felvételihez kell. pld ha az lenne a felvételi követelmény h kell természettudományos tárgyból tenni érettségit, akkor vonatkozik az vonatkozik rád. de ha a felvételi követelményeknek megfelelsz adott helyen (mondjuk ahova magyar és töri kell, amik neked megvannak) és megvan a pontszámod, akkor felvesznek

2012. nov. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!