Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Árpád gimnáziumról, Színyei...

Pat20 kérdése:

Árpád gimnáziumról, Színyei Merse Pál Gimnáziumról vagy a Madácsról vélemény?

Figyelt kérdés

2012. nov. 16. 23:25
 1/5 anonim válasza:
100%
én pénteken voltam nyílt napon a Szinyei Gimiben és egy angol órára ültem be. nem tűnt olyan rossznak...ahogy észrevettem a közösség nagyon jó és a tanárok is.maga az iskola egy labirintusnak tűnt.:)én biztosan meg fogom jelölni...de nem első helynek.
2012. nov. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. nov. 17. 20:17
 3/5 klopusz ***** válasza:
100%

Szia!


A lányom és az unokatesója is Madách-os. Mind a ketten nagyon jól érzik magukat, sokkal jobban, mint általánosban.

Intelligens, jó fej osztálytársak, szuper igazgató, normális tanárok. Nyelvi tagozatos osztályban (5 éves) heti 12 óra idegen nyelv, plusz választhatsz második nyelvet is, ha akarsz.


Most itt ennyit tudok írni, ha valamire kíváncsi vagy még, írj.


Remélem, segítettem :-)

2012. nov. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ez sokat segített!
2012. nov. 19. 20:55
 5/5 anonim válasza:
Én árpádba járok, matek/reál tantárgyakat+angolt nagyon jól tanítják, a hangulat a diákok szempontjából nagyon jó(tanárok kevésbé szeretik, de semmi komoly)
2012. dec. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!