Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Debreceni Református Hittudo...

A Debreceni Református Hittudományi Egyetem-re pogányként is lehet jelentkezni?

Figyelt kérdés
Természetesen nem papi pályára gondoltam,hanem a lányom a tanítóképző szakra jelentkezne,de egyáltalán nem neveltük vallásosan,nincs megkeresztelve sem és nem tudom,hogy mivel jár az,ha ilyen jellegű iskolába kerül valaki.

2012. nov. 18. 10:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20%

lehet de nem ajánlom, mert volt részem hasonlóban, és eléggé kinézik maguk közül az ilyeneket, ami még mondjuk nem érdekelne, na csak aljas módon, ez kihat a vizsgáktól kezdve mindenre, aztán nehogy eljusson arra a pontra, hogy betelik a pohár és ott hagyja félidőben :(

Tapasztalatból írom ezt !!!

2012. nov. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%

Tanítóképzőre jelentkezhet bárki, mert az világi szak.

Semmivel nem jár, ha ilyen jellegű iskolába jár valaki, egyik barátnőm a Károlira járt angol szakra, de ott sem nézték a vallást. Meg se kérdezik, hogy vallásos-e valaki, vagy sem. Én a Pázmányra járok, az igaz más, mert katolikus, de itt sincs semmi ilyesmi, hozzánk zsidó is, meg pogány is jár, senkit nem érdekel..

2012. nov. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%

már hogyne már ...

a Pázmányon a legdurvább ez az egész ki hova vallás kérdése ... és ugyan ki nem mondják, de a Károli se piskóta, csak ők más irányból. Mindkettőtől kiráz a hideg :D

2012. nov. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

"már hogyne már ...

a Pázmányon a legdurvább ez az egész ki hova vallás kérdése ... és ugyan ki nem mondják, de a Károli se piskóta, csak ők más irányból. Mindkettőtől kiráz a hideg :D"


Jártál valamelyikbe is egyáltalán?? :D

Mert a válaszodból nem az tűnik ki.

Mondom, hogy jár hozzánk zsidó is, meg olyan emberek, akik fordított keresztes, black metal bandás pólóban járkálnak, tele piercinggel a fejükön, és szeretik a sulit!

Nem kell szeretni egyik helyet sem, van egy bölcs mondás: akkor járj máshova...

2012. nov. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,ugyanazokat a dolgokat fogalmaztátok meg,amik bennem is voltak,bár a mérleg nyelve nem nagyon billent el!:)

Sebaj,majd a gyakorlatban kiderül!

2012. nov. 20. 06:53
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Mindenképp kerüljétek el. Ezek az egyházi ingyenélők nagyon kedvesek és elfogadóak egészen addig amíg megfelelsz az akaratuknak. Politikától függetlenül, remélem a jövőben valaki szétcsap köztük, mert ez már tűrhetetlen a 3. évezredben.
2012. nov. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
Szerdán voltam nyílt napon ebben az intézményben, és elmondták, hogy semmiféle megkülönböztetést nem tesznek a vallásos illetve a nem vallásos diákok között. Saját tapasztalatból tudom, hogy ez így is van, hiszen nővérem már második éve jár ide. Nem vagyunk vallásosak és ebből semmiféle probléma nem is adódott.
2012. nov. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ezt mondták, hiszen másképp bírósági pert és médiabotrányt kockáztatnának, de majd amikor odakerülsz és a kis ájtatosok rendszeren kérdezgetik, hogy miért nem vagy hívő, és akkor miért is jöttél ide, az elég kellemetlen lesz.
2012. dec. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

a 09:50-esnek van igaza, ezt mondom én is!

+ még azt is h ez csak amolyan kedvesség tőlük, de még be is vetnek minden eszközt h tökéletesen ellehetetlenítsenek és majd magad akard ott hagyni a sulit ...

ez a nagy igazság, lehet tagadni, én már egyszer megtapasztaltam

2012. dec. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy valaki érti miről van itt szó, még annyival egészíteném ki, hogy ők nem kedvesek, hanem KÉTSZÍNŰEK!
2012. dec. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!