Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 7. -esek! Nálatok is lesz év...

7. -esek! Nálatok is lesz év végén vizsga?

Figyelt kérdés
Ha igen, ti melyik tantárgyat választjátok? És aki már vizsgázott leírná milyen volt? Mert én már most félek tőle.

2012. nov. 18. 13:54
 1/3 anonim válasza:

Hát én nem tudok ilyenről nekem csak azt mondták hogy beleszámít a továbbtanulásba a mostani jegyünk de azt nem hogy most vizsgázni kéne nem lehet hogy az csak egy tudásfelmérő feladatsor amit vizsgának mondtak és ezzel csak a tudásunkra kíváncsiak?

vizsga kétleném hogy lenne...

2012. nov. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom csak a mi sulinkban van, lehet választani 5 tantárgyból aztán adnak 10 tételt amit meg kell tanulni és év végén mindenki kihúz egy tételt, és nálunk ez 2 nagyjegyet ér.De akkor másoknál biztos nincs ilyen mert már szóltak volna.
2012. nov. 20. 18:25
 3/3 anonim válasza:
Énis hetedikes vagyok, és nálunk is lesz vizsga, de nekünk csak informatikából.
2012. dec. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!