Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki jár az alábbi szakok,...

Ki jár az alábbi szakok, iskolák valamelyikére/be?

Figyelt kérdés

Olyan szakra jöttem, ami igazából nem is érdekel, csak erre most döbbentem rá! Nem néztem jól utána.


Most azokat kérdezem, akik az alábbi szakokra járnak vagy ezeken végeztek.


Mennyire nehéz a szak egy olyan számára, akinek nincsenek meg a megfelelő alapok az átlagos középiskolai színvonaltalanság miatt, aki nehezen tanul, viszont leül tanulni és szorgalmas; foglalkozik vele?

KONKRÉTAN miről tanultok? Kérlek ne linkeljetek mintatantervet, az idegen számára nem mindig értelmezhető, pl a saját szakomnak néztem régen mintatantervét, mégse esett le, hogy nem nekem való...

Ha végeztetek már: milyen munkakört töltötök be? Mennyi benne a kreativitás? Nem monoton? Mennyi a felelősség?

Mennyire nehéz elhelyezkedni, milyenek a tendenciák; milyen tendenciák várhatóak?


A szakok: környezettan, biomérnöki, biológia; esetleg közlekedésmérnöki vagy ipari termék-és formatervező mérnöki, ami ezektől eltér.

Esetleg hasonló szakok is szóba jöhetnek.



2012. nov. 20. 19:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, iskolák: elsősorban Budapest vagy Gödöllő jöhet szóba.
2012. nov. 20. 19:47
 2/3 anonim ***** válasza:
biológia szakra járok, de nem Pestre, mert ott s@r a képzés
2012. nov. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Miből gondolod, vagy miben nyilvánul ez meg?

Nehéz a biológia szak?

Van ilyen Gödöllőn?

2012. nov. 23. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!