Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az igaz, hogy csak 3 középisko...

Zsani10 kérdése:

Az igaz, hogy csak 3 középiskolát/gimnáziumot lehet megjelölni?

Figyelt kérdés
Mert már van 2 ötletem. 1. Nemes Nagy Ágnes 2. Pásztorvölgyi és 3.-nak ötletem sincs. De valaki azt mondta, hogy min. 3 iskolát kell megjelölni. Igaz?
2012. nov. 22. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Igaz, jó rég volt már, de mikor én felvételiztem, tagozatot is meg kellett jelölni, és az is egy helynek számított ugye, tehát pl: x iskola reál, x iskola humán, y iskola akármi és megvan a 3 hely. Ebben a min/max dologban már nem vagyok képben... ^^
2012. nov. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Először is, vagyok olyan sznob, hogy beléd kössek.

"középiskola/gimnázium"

A gimnázium IS középiskola, a középiskolán belül van a szakközépiskola ÉS a gimnázium, meg persze a szakmunkásképző.

Másrészről viszont: Ha akarod, csak egyet jelölsz meg, ha akarod, 11-gyet.

Viszont a tanárok jogosan rossz szemmel nézik, ha valaki csak kettőt jelöl meg, mert nem 1000%, hogy felvesznek oda. Aztán ha nem vettek fel sehova, akkor nekik kell küldeniük a leveleket Győrbe, a felvételi központba, hogy valahová vegyenek fel a tankötelezettség miatt. Elég macerás az ügy.

Szóval annyit jelölsz meg, amennyit akarsz, detényleg nem ajánlatos csak kettőt.

Meg amúgy tök mindegy, januárra teljesen máshova akarsz majd menni, ez mindig így van.

2012. nov. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1.-nek: köszi!

2.-nak: legyél sznob, aztán csodálkozz, mikor mindenki utálni fog.

2012. nov. 22. 20:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább köszönd meg, hogy válaszoltam, butacicám.:)
2012. nov. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pásztorvölgyi - az Egerben

van

2018. nov. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hol keresel

sulit ?

2018. nov. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!