Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Tóth...

Mi a véleményetek a Tóth Árpád gimnáziumról és a Fazekas Mihály gimnáziumról (Debrecen)?

Figyelt kérdés
Ebben a két gimnáziumon gondolkozok:) érdekelnek a negatív vélemények is

2012. nov. 25. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Fazekas jobb. de a TÁG is jó.
2012. nov. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

TÁG ba nehezebb bejutni. Amit hallottam az hogy csak a biosz-kém.e ami jó :/ Sok a gazdag hisztis csaj akik már általános iskola alsó tagozatba tudták hogy felveszik oda hiszen anyuci meg apuci pénzes. A közösség elég pocsék.


A Fazekasba jár nagyon sok iserősöm. Szeretik,jók a tanárok akik nem azok is elviselhetőek.Van olyan színvonalon az oktatás mint a TÁG.ba

Ha választhatsz akkor Fazekas !

2012. dec. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

utolsó! TÁGba? :) pont nem így van. tesóm is odajár, és hidd el..nagyon jó a társaság.

okosak a diákok, azért veszik fel őket. követelnek, nagyon jó az oktatás..minden szaka jó.

2012. dec. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem jó minden szak !!! Sehol sem! Ha tudsz választani, akkor vagy a TÁG Fizika/Matek/INFÓ, Biosz/Kémia, vagy Fazekas Matek (szerintem).
2013. jan. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szerintem egyértelműen a TÁG a legjobb választás! :)
2013. jan. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én is oda járok évek óta
2013. jan. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mire jársz?
2013. jan. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

A Fazekas nagyon jó iskola. Országos szinten is elismert.De én úgy tudom, hogy a Fazekasban inkább a reál jellegű oktatás a erősebb, hiszen a Nyelvi Előkészítős és a Két tanítási nyelvű osztályokat 2005-ben vezették be, ebben az iskolában. Ha tehát a Fazekasra esik a döntésed, akkor mindenképp valami reál osztályba menj, vagy biosz-kémiára,ugyanis a Fazekas ilyen téren tud neked több tudást biztosítani.Ráadásul a kéttannyelvű osztályok nagyok nagyon kemények,ki leher purcanni.Azt is hallottam az egyik ismerősömtől,hogy a spanyol tanárok nagyon kemények.Azt a tagozatot mindenféleképpen kerüld. De teket leszámítva a Fazekas nagyszerű suli, a tanárok is nagyon jófejek. Nemrég újíották fel a épületet kivülről, mert lássuk be ráfért, szinte romokban hevert ezelőtt, de mostanra már nagyon szép lett!


A TÁG-ról én annyit tudok, hogy nagyon húzós,kemény iskola.De persze ez mindenkinek a saját képességétől függ,hogy mennyit bír. Sajnos az iskola hirneve azonban eléggé gyatra. Gazdag szülők kis pénzes csemetéik járnak oda. Ezért is hívják a TÁG-ot sznob iskolának. De bizonyára valamiért mégis ennyire felkapott, hiszen az oktatás nagyon jó. Ráadásul több nyelvet is lehet tanulni az unott angol és a német mellett. Az iskola gyönyörű, só szerint. Debrecen legszebb , legmodernebb, legjobban felszerelt iskolája a Tóth Árpád Gimnázium. De persze nem a kinézet alapján kell iskolát választani! Ha rengeteg tudást akarsz a magadénak tulajdonítani, válaszd inkább a TÁG-ot. Csak vigyázz, nehogy a károdra váljon, nehogy apuci és anyuci pici , elkényesztetett lánya fölényeskedjen.De vannak még jó sulik Debrecenben, pl. Kossuth, Ady.. Már nem aktuális a kérdés, de azért remélem valakinek tudtam segíteni!:)

2013. máj. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
na ne -.- TÁG tele van sznob f*szokkal...:"D vicc az egész xdddddddd
2013. máj. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

TÁG :)

én tágos vagyok nagyon imádom :) nem fogod megbánni ha ide jössz/ jöttél.

2014. febr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!