Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Szegedi Ságvári Endre...

A Szegedi Ságvári Endre Gimnáziumba milyen pontok kellenek a bejutsra?

Figyelt kérdés
Engem az info szak érdekel

2012. nov. 25. 16:38
 1/7 anonim válasza:
2012. nov. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tudom ezt én is láttam de én olyan kommentet vártam volna akit már felvettek és leírta volna hogy őt milyen pontokkal vették fel
2012. nov. 27. 14:55
 3/7 anonim válasza:

minden évben más ... a fontos hogy a felvételid jól sikerüljön. Nekem 100 pontból 76 lett 4,5-ös átlaggal és felvettek.

Ha te se leszel rosszabb sztem Nálad se lesz gond.

De ez csak egy vélemény.

Ettől függetlenül mondom készülj felvételire és húzd meg a 8. félévet és akk sztem nem lesz baj :)

Am hova járz általánosba? Fiú vagy vagy lány ?

2012. nov. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hát az info szak elég vegyes a Sagvariban és sokszor a tanárok kicsit másképp állnak hozzájuk,sokszor az a legbalhésabb osztály,viszont az osztályközösség általában nagyon jó,meg én amúgy is bírom őket(az evfolyamomban)A 3 info tanár közül pedig kb egy tanít érdemlegeset.Egyébként infora bekerülni elég könnyű.
2012. nov. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ! a vörösmarty mihály általános iskolába járok és fíú vagyok. te melyik szakra jársz? mi a véleménye a magyar francia kéttannyelvűről és a BFK-ról?
2012. nov. 29. 18:59
 6/7 anonim válasza:
Humánra járok.A francia elvileg már 5 éves,ami szerintem nem rossz(nálunk még csak 4 éves volt),bár a francia tanárok vegyesek.Főleg egy nő van,akit jobb,ha elkerülsz,Az idei lektor viszont nagyon jó,ő marad valószínűleg jövőre is.A BFK-ról jókat szoktak mondani,kémiából elég jó tanárok vannak,fizikából meg főleg,bár engem ezek a tárgyak nem érdekelnek.A humánon főleg a töri ami jó,az iskolában a töri tanárok a legjobbak.
2012. nov. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

húú, én tudom miről beszél az utolsó- nekem ő a tanárom, de habár nem tanulok spanyolt, abból is többet tudok, mint az a tanár tanít... minden szak jó a ságváriban, kivéve az angol. sztem oda csak "sznobériák" járnak.

én humános vagyok, és IMÁÁÁDOM!:) mindenhol vannak ismerőseim, imádjuk a Ságvárit:D

2012. dec. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!