Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tudtok az ELTE Apáczai...

Mit tudtok az ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnáziumról?

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Mi érdekel konkrétan? Kérdezz, ha tudok válaszolok!
2009. aug. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Milyenek a tanárok, a diákok, a légkör? Milyen programok vannak?
2009. aug. 19. 13:18
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

A tanárok nagyon jó fejek. Hatalmas egyéniségek, nagy tudással, akik ráadásul nagyon odafigyelnek a diákokra. Akár tanulmányi, akár magán problémáid vannak, számíthatsz rájuk. Nekem ez a tapasztalatom. Sok nagyon neves tanár van, akik a legjobbak közé tartoznak az országban. Ugyanakkor nem egy versenyistálló, aki akar tanulni, annak a határ a csillagos ég, a tanároktól minden segítséget megkap, de nem erőszakoskodnak azzal, akinek nem a versenyzés a legfontosabb.

A légkör szerintem nagyon nyílt, jó. Az Apáczainak van egy feeleng-je. Jó a társaság, összetartó. Rengeteg a program, a buli, nem lehet unatkozni.

Nem igen tudok rosszat mondani, csupa jó élményben volt részem. Mint általában bármely iskolában, valószínűleg sok függ az adott osztálytól, az osztályfőnöktől, hogy hogy érzi magát valaki.

Az biztos, hogy a legtöbb apáczais nagyon jó emlékekkel és útravalóval távozik, és büszke arra, hogy oda járhatott.

Remélem segítettem egy kicsit:)

2009. aug. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Apáczai.. Nekem álomsuli, szerettem volna oda jelentkezni, de aztán mégsem tettem. (Túl messze van, koleszos nem akartam lenni...) Sok jót hallottam róla. ;)
2009. aug. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
60%
A második iróval szinte teljesen egyetértek. Bár a hangulat azért nem mindig felhőtlen, az osztályteremben mikor mindenki magol az nagyon lehangoló de ilyenkor csak ki kell menni a folyosóra és a 4 emeleten kiváloan lehet sétálni és szórakozni. :D Tényleg nagyon jó tanárok tanitanak nagyon sok dolgot adnak le, és a versenyre is naygon sok lehetőség van, állandóan szállitják az eredményeket a diákok(persze nem mindenki észlény itt se, pl én...). Nagyon sok oktv-n döntősök, és nemzetközi versenyeken is vannak eredmények. Főleg kémia.. Azt nagyon nyomatják...
2009. dec. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!