Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol jelentkezhetek a 2013-as...

Hol jelentkezhetek a 2013-as érettségire?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy az emelt szintű írásbelik megyén belül központilag vannak kihelyezve, különböző iskolákban. Ezeket lehet előre tudni? Mert nem szívesen mennék vissza az előző iskolámba.

2012. dec. 2. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt így nem tudom hogy melyik központi suliba szokták kihelyezni, nagyobb városokba ahol több középsuli van ott általában egy középiskolában szokták ezeket tartani. Szerintem érdeklődj erről a régi sulidban, biztos segíteni fognak ott, elméletileg ott is jelentkezhetsz, aztán majd küldenek valami papírt hogy melyik helyszínre leszel kihelyezve, mert egy megyén több helyen is lehet ilyen.
2012. dec. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok.
2012. dec. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!