Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor lesz pontosan a SZOTE...

Mikor lesz pontosan a SZOTE nyílt napja?

Figyelt kérdés

Amikor először utánajártam októberben a nyílt napoknak, még 9-e volt feltüntetve, de amikor ma megnéztem a biztonság kedvéért, már 6-át írtak.

Valaki meg tudja nekem mondani, hogy pontosan melyik nap és hánykor lesz a nyílt nap, illetve hogy mire számítsak? Mit tud egy ilyen nyílt nap?


2012. dec. 2. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Szotéra járok, anno nem voltam nyílt napon, de állítólag elég uncsi:D Gondolom lesz vmi tájékoztatás a pontrendszerről, a változásokról...

De lehet azóta már beújítottak vmit, és lesz vmi izgalmasabb is:D

2012. dec. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :D

Hát remélem nem csak a pontrendszerekről lesz szó, mert annak már utánajártam pár soron. :D

Egyébként milyen? Nehéz? Érdekes? Vagy mit kell tudnom magáról az egyetemről? :D

2012. dec. 2. 21:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Nehéz is, érdekes is, jó is:D Szóval ha szar lesz a nyílt nap, ne az alapján ítéld meg:DDD
2012. dec. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor jó, pont nekem való. Csak vegyenek fel. ^^

Dehogy is, nem várok csodára, csak azért kíváncsi vagyok. :D

2012. dec. 2. 21:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha kell vmi infó, nyugodtan kérdezz:) Sok sikert!:)
2012. dec. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!