Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Krúdy Gyula Gimnázium vagy...

Krúdy Gyula Gimnázium vagy Révai Miklós Gimnázium? Győr

Figyelt kérdés
Nyolcadikas vagyok, és szeretnék véleményt kérni, attól aki ezek közül valamelyik iskolába jár, hogy mennyire nehéz, sok óra van-e, tanárok milyenek és, hogy sokat kell-e tanulni? Szerintetek melyikben érdemes megírni a felvételit? Melyikben elnézőbbek a tanárok a felvételi kijavításakor?(tudom, hogy javítókulcs alapján javítanak) De én olyan esetre gondoltam, hogy ha például egy számolás csak félig jó, arra valaki 0 pontot ad, de lehet, hogy valaki 1-et. És ezen a téren hol elnézőbbek? A válaszokat előre is köszönöm!

#továbbtanulás #Győr #felvételi #felvételi javítása
2012. dec. 3. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én révais vagyok, holnap például 2 órám lesz :D


Szóval nincs olyan sok óra, legalábbis 11.-ben és 12.-ben nincs, ha már leéretségiztél egy nyelvből. (mindenki le szokott 11. év végén vagy elején)


Én nem szoktam nagyon tanulni, mégis elég jó a bizonyítványom. A tanárok közül a legtöbben elég jófejek.

Szerintem az mindegy, hogy hol írod a felvételit.. nem azon fog múlni.

2012. dec. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a gyors választ! :)
2012. dec. 3. 17:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is révais vagyok, 10.-es. Szerintem nincs több óránk, mint más suliban, 2-szer van 7 óránk a héten, amúgy 6.Én azért elég sokat szoktam tanulni, de ki lehet bírni, nem olyan vészes (mondjuk ma pl nem is tanultam még) A tanárok legtöbbje jó fej, én imádom a sulit, szóval csak ajánlani tudom :)
2012. dec. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Nagyon szimpatikus az iskola is! :D
2012. dec. 4. 17:05
 5/5 anonim válasza:
66%
Krúdy nehéz, mert a tanárok rosszabbak, a Révai könnyű, mert a tanárok értenek a dolgukhoz és az órán megtanítanak téged, otthon csak át kell olvasnod és akkor tudod is hogy miről van szó, persze ehhez oda kell figyelni órán.
2013. márc. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!