Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Igaz, hogy a SZTE ÁJTK munkaüg...

Igaz, hogy a SZTE ÁJTK munkaügyi és tb szak, valamit a jogi asszisztens nem ér semmit, mert attól, hogy jól el lehet vele helyezkedni a fizetés kb egyenlő a nullával?

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 13:28
 1/9 anonim válasza:
Én jogi assziztensre járok az Ajtk ra és azt mondták eleve több lesz a fizetés jogi asszisztensként ha pl: bíróságon dolgoznák ezt az egyik ismerősöm mondta ki ott dolgozik e végzettséggel
2012. dec. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És a munkaügyi és tb.?
2012. dec. 6. 14:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez nem csak az SZTE-re jellemző, hanem ezekre a szakokra, bármelyik suliban.
2012. dec. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Munka ügy tb-t nem tudom sajnos.ÉN is arra szerettem volna menni de nem volt elég pontom.Elvégeztem én a tb.bérügyi szakelőadó tanfolyamot is de sehol sem találok vele sajnos munkát:(((
2012. dec. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pedig erre a szakra akartam iratkozni :/
2012. dec. 6. 19:33
 6/9 anonim válasza:
Hát azért próbáld meg jó szakma szerintem.Csak nekem lehet nehéz lett volna:(Jövőre szeretnél ugye menni erre?
2012. dec. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miért lett volna nehéz? Igen :)
2012. dec. 8. 17:34
 8/9 anonim válasza:
Hát azért az csak egy diplomát adó szak sokkal komolyabb az egész mint egy okj s képzésen egyik ismerősöm mondat több oldalnyi évszámot kell tudni például mondom szupi kedvencem meg hát ott sokkal több az anyag mint nekünk de ezt is alig birom szóval ezért mondom, hogy nekem nehéz lenne
2012. dec. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Sziasztok!

Én is jogi asszisztens vagyok. Kezdőként kapok 80 ezret úgy, hogy bent vagyok reggel 8-tól este 7-ig mivel folyton túlórázom.. mindezt teszem egy ügyvédi irodánál Békés megyében és az SZTE-n voltam. Amikor jelentkeztem erre a képzésre, mindenki be volt hitetve hogy nagyon jól lehet vele keresni, meg mennyire el lehet helyezkedni. Amikor elvégeztem akkor is úgy kaptam melót, hogy fél évig nem volt munkahelyem, majd egy kedves ismerős beprotezsált ide,ahol most vagyok. Mindent én csinálok, nem becsülik a munkámat és lóg a belem. Nem panaszkodnék, mert nem büdös a munka, de ennyiért nem éri meg gürizni főleg ennyit. De jobb mint a semmi.

2013. máj. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!