Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon gyorsan segítségre...

Nagyon gyorsan segítségre lenne szükségem. Szerintetek melyik budapesti gimnáziumot válasszam?

Figyelt kérdés

Videken elek, de csaladi okok miatt legkesobb az elso felev vegen Budapestre koltozunk. Itt egy atlagos gimnaziumba jartam, angol nyelvi elokeszito, azaz nulladik osztalyba. Fogalmunk sincs igazabol, hogy melyik uskolat valasszuk, ugyanis oriasi a valasztek, es egyaltalan nem ismerjuk Pestet ilyen szempobtbol. Melyik iskolat ajanljatok, amelyik viszonylag eros (4,4-4,5-os az atlagom), es van nyelvi elokeszito tagozata, illetve eros a nyelvekbol? Ezen kivul meg szempont lenne a jo osztalykozosseg, az, hogy normalis diakok jarjanak oda. Persze, ezek csak masodlagos szempontok. Most a legfontosabb, hogy jo gimi legyen, legyen nulladik osztaly, es eros legyen nyelvekbol.

Koszonom a segitseget elore is! :)


2012. dec. 6. 20:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnezest a helyesirasi hibakert, telefonrol irtam.
2012. dec. 6. 20:14
 2/4 anonim ***** válasza:
A Madách gimnázium nagyon jó szerintem nyelvekből.
2012. dec. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Karinthy Frigyes
2012. dec. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pl. a

Leövey-t

2017. okt. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!