Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Összehasonlító verselemzés...

Összehasonlító verselemzés dolgozat volt,2 oldal terjedelem, de túl kevés időm volt és nem tudtam befejezni, ez most mi? Azért lesz sz@r mert nem volt IDŐM?

Figyelt kérdés

ha a költők kezét is így megfogták volna, akkor lenne pár befejezetlen vers


ezt nem értem, hát az iskolába nem az lenne a lényeg(jó tudom, hogy eleve nem az), hogy tanuljunk, és okosodjunk, az idő korlátozás, már csak azért is hülyeség, mert nem tudom leírni azt ami bennem van, mivel nem vagyok irómatyi


90 perc volt arra, hogy elolvassunk, értelmezzük, majd elemezzünk két verset, de kb úgy jött volna ki, hogy elolvasom, és egyből jön az ihlet, sajnos nem így volt


tiszta baromság és ezért kapok szar jegyet mert nem volt időm


volt veletek ilyesmi?

egyébként nem tudom mi kéne, hogy változtassunk azon amit felülről dirigálnak nekünk, hogy csináljunk-_-



2012. dec. 8. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Törődj bele. Én egy dupla irodalman írtam (volna) meg egy két órás (2x45 perces) dolgozatot (verselemzés), de üresen adtam be 10 perc után, mert mögöttem szó szerint visítottak egész órán...
2012. dec. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jaj istenem, szokj hozzá.
2012. dec. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!