Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egyetemen a háromszori...

Az egyetemen a háromszori tantárgyfelvétel egy személyre vagy egy képzésre vonatkozik?

Figyelt kérdés

Ha kétszer államilag támogatott képzésen vettem fel egy tantárgyat,utána következő alkalommal már úgy hogy költségtérítés képzésben voltam,akkor fel tudom venni megint?

Vagy ha ugyanazon a szakon maradtam csak a képzés típusa lett más akkor ez nem számít,mert a szakra vonatkozik a háromszori tárgyfelvétel függetlenül a képzés típusától?



2012. dec. 11. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Nem igazán értem, hogy mit értesz képzés típusa alatt.

Felvettek egy szakra. Jelenleg is azon a szakon tanulsz, folyamatosan. Ez esetben teljesen lényegtelena finanszírozási forma. Ha háromszor felvetted atárgyat de nem teljesítetted, akkor bukta. Esetleg méltányossági kérvénnyel lehet még esélyed.

2012. dec. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ez ugyanúgy 3.

Csak akkor nullázódik, ha újra jelentkezel.

2012. dec. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

én valahol ezt olvastam...

"Amennyiben a hallgató valamely tárgyát harmadszori tárgyfelvétellel sem teljesíti, az intézmény elbocsáthatja vagy kérésére átkerülhet költségtérítéses képzésre."

de nem tudom intézményenként ez mennyire változó,és persze nem tárgyalja mi van akkor ha kétszer államin egyszer meg költségesen jön össze az a 3

2012. dec. 15. 20:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt nem értem, hogy miért nem mégy be a TO-ra és kérdezed meg ott? Akkor biztosan releváns választ kapnál.
2012. dec. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!