Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha kiiratkozok most az egyetem...

Ha kiiratkozok most az egyetemről, akkor ha később felvételizek valamilyen egyetemere/fősulira az vizetős lesz mindenképp?

Figyelt kérdés
Másodéves vagyok, mellette okj-s képzést végzek. Még nem végeztem semilyen felsőoktatási intézményt ez előtt, tehát nincs diplomám. Ha a későbbiekben esetleg mégis szeretnék, akkor az ingyenes lesz ugyanúgy mint a mostani?
2012. dec. 11. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. dec. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minek akarsz kiiratkozni? Örülj, hogy most ingyenes. Utána már tuti nem lesz.
2012. dec. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát a mostani helyzetben nagyon nem lehet tudni h később mi lesz ingyenes és mi nem... ha másodéves vagy akkor 3 féléved már odaveszett. Az okjt szakiskolában vagy főiskolán/egyetemen végzed? Mert ha fősulin vagy államis, akkor ott is mennek a félévek. Az állam meg asszem 10et támogat, de ebben nem vagyok biztos.
2012. dec. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát elvileg még maradna 9 féléved (ha most félévkor iratkoznál ki). szval ha felvesznek államira jövőre akk igen, ingyenes lenne (de a hallgatói szerződést is alá kellene írnod).


de ugyebár most drasztikusan lecsökkentették az államis helyeket. én a helyedben nem iratkoznék ki.

2012. dec. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Azért gondolom úgy, hogy jobb ha kiiratkozok, mert nem nekem való a szak, képtelen vagyok annyit ülni és olvasni, magolni amennyit kellene. Ha pedig nem csinálom tisztességesen, egy idő után elkezdik küldeni az ilyenolyan büntetéseket, nem teljesített dolgok miatt stb...(elte) Az megintcsak nem nyerő.

Az okj-s teljesen egyetem és fősuli független (színházi táncos szak), az is ingyenes.

2012. dec. 12. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!