Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a szolnoki Közgé? A...

Scarecrow kérdése:

Milyen a szolnoki Közgé? A közgazdasági szak? Emberek, tanárok, közélet? Érv ellenérvek ellene. Stb. :D Bővebben lent. : )

Figyelt kérdés

Szia.Hanyadikos vagy?

Tudnál mesélni egy pár dolgot a Közgéről?:)

Milyenek a tanárok,a diák élet? Ha a közgazdasági szakra megyek akkor mi tudok lenni? Egyetemre tudok-e menni utána?

Nem járnak oda ribancok?

Hanyas tanulók ebben az osztályban az emberek?

Melyik a jobb a közgazdasági vagy az üzleti infó.

Az angol gyenge-e mennyi angol lenne? stb..

egy középfokút meglehetne szerezni ezen a szakon? (közgazdasági)

válaszodat előre is köszönöm.


2012. dec. 13. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Én vargás vagyok , a közgében csak az ifóról tudnék valamit mondani :D az iskola nem rossz.Ahhoz képest,hogy szakközép,nagyon jó! Ribancok pedig mindenhova járnak :D:D A közgében csajokból azért elég jó a felhozatal:)
2012. dec. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

10-es vagyok

hát egész jó hely

a tanárok egész kedvesek és elég szigorúak

ha közgazdasági szakra mész általában közgazdász leszel és egyetemre is nyugodtan tudsz menni

ribancok mindenhol vannak

általában mindenki 4-es 5-ös tanuló

angol mindennap van

meg meglehet szerezni még előre hozott éretségit is tehetsz belőle

2013. ápr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!