Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol érdemes fodrász szakmát...

Hol érdemes fodrász szakmát tanulni? (további kérdések lent)

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, viszont érdekel ez a szakma. Engem mindig érdekel hogy milyen a hajam, mi áll jól stb..(de, a nőket szeretem:D) Abszolut el tudnám magam képzelni fodrászként, véleményem szerint aki jó benne, az egészen jól is tud keresni, mivel ezen még nem spórolnak az emberek, mivel csak havi 1-2 befektetésről van szó. Ami a probléma:

- természetesen, életemben nem csináltam még ilyet, nem tudom jó lennék e benne (ami rossz jel az az, hogy kézügyességem nem túl jó..)

Ami előny:

- Meg tudom mondani hogy kinek mi állna jól, kreatív tudnék lenni benne


+ kérdés: Mik a férfi fodrászok megítélései? Járnak hozzájuk, vagy inkább a nőket preferálja mindkét nem?


Hozzászólásokat előre is köszönöm!


2012. dec. 15. 20:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!