Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen tapasztalatod van a...

Milyen tapasztalatod van a kollégiumokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mármint,hogy éltek ott vagy hogy hogy működik ez. Remélem értitek mit akarok. Kösszi előre is.
2009. aug. 22. 18:53
 1/3 anonim válasza:
Szia! Én kollégista vagyok és csak ajánlani tudom nagyon szeretem! Nálunk a kaja úgy van hogy otthonról visszük van a szobánkban egy hűtő oda bepakoljuk aztán a közös konyhában megmelegítjük a mikróba. De a konyhában vannak kis bérelhető hűtők is. Lehet bevinni TV-t számítógépet. Van a koliba mosókonyha ott kitudod mosni a ruhákat este 11ig elkérheted a konditerem kulcsát. a bulizás szempontjából sem gáz mert elvileg 11ig van kijárás de hajnali kettőkor is beenged a portás ez a kötelessége!vendéget este 11ig fogadhatsz utána elküldik ha bejön be kell írnia a magát és elkérik a személyiét.ha valaki ott akar aludni nálad akkor a szobatársakkal alá kell íratni egy papírt amit a koleszigazgatónak kell benyújtani ha elfogadja ott is alhatnak nálad egy hónapban 3om alkalommal! A kollégiumi élet jó minden hír gyorsan terjed sok mindenkit megismersz jó kapcsolatokat tudsz kialakítani. szerdánként a fősulis bulik sem utolsók! Ja ami fontos mi 4en vagyunk egy szobában de úgy hogy 2 szoba van tehát egy szobában ketten vagyunk és a 4embernek van külön fürdője szóval itt nem közös fürdő van úgy hogy egy emeleten egy ez így nagyon jó, de a közös fürdőt is meg lehet szokni!
2009. okt. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló akkor nagyon jól járt a kollégiummal.. Nekem volt szerencsém kifogni egy hihetetlen jót: közös fürdő (fiú-lány együtt..), csótány, patkány, nem zárható wc-k, vakolat a zuhanyzóban, meleg víz sosem volt, tükör 1 db az is betörve... nem reklámozom, melyik kollégium volt, de szerintem kitalálható, aki nézte pár hete a híradót. Szívesen laknék koliba, ha az olyan normális lenne, mint amilyenben az első válaszoló is lakik.

minden jót!

2009. okt. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nagyon jó,én is kollégista vagyok,jól érezzük magunkat,jó fejek a szobatársaim.szerintem szuper.
2009. okt. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!