Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2010-től komolyan a matek és...

2010-től komolyan a matek és történelem lesz a felvételi tantárgy pénzügy és számvitelre?

Figyelt kérdés
Eddig idegen nyelvet is elfogadtak, mostmár nem? Teljesen le vagyok törve!
2009. aug. 23. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt hol olvastad? mert jövőre én is pénzügy-számvitelre szeretnék menni.De remélem nem igaz a hír,mert nekem az angol jobban megy mint a töri :)
2009. aug. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]


Innen szedtem :S

2009. aug. 31. 20:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit félreértelmezted. A pénzügy számvitelné az áll, hogy : "a közgazdasági képzési ág általános követelményei szerint" ami azt jelenti, hogy :"matematika kötelező és gazdasági ismeretek vagy egy idegen nyelv (angol, francia, német, olasz, orosz, spanyol) vagy történelem vagy szakmai előkészítő tárgy". Ezt az általad linkelt helyen olvastam.
2011. jan. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

20:17es vagyok, kicsit félrenéztem olyan téren, hogy amiből választani kell az a következő: Választható érettségi vizsgatárgyak: gazdasági ismeretek vagy egy idegen nyelv (angol, francia, német,

olasz, orosz, spanyol) vagy matematika vagy történelem vagy szakmai előkészítő tárgy.

A képzési területen választható szakmai előkészítő vizsgatárgyak: közgazdasági alapismeretek,

közgazdasági-marketing alapismeretek, vendéglátó-idegenforgalmi alapismeretek. Lehet, hogy ez és az előző ugyanaz az, csak amit először írtam az közgazdasági ág, ez pedig üzleti.

2011. jan. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!