Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miket hallottatok a debreceni...

Miket hallottatok a debreceni Dienes László egészségügyi iskoláról? Milyen a társaság? A programok?

Figyelt kérdés
még csak 7.-es vagyok, de eztszeretném első helyre beírni majd 8.-ba, és érdekelnének infok. egyébként gimi, vagy egészségügyi szakképző? vagy ez egy, vagy külön vannak? vagy ezmost hogyvan? fiúk hányan járnak? egyébként arra gondoltam hogy csecsemős nővér leszek, akkor az ugye az egészségügyi szakképző..milyen a gimi része? Segítsetek!
2012. dec. 20. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Társaság? Programok?


Az nem érdekel, hogy milyen erős, mennyien tanulnak tovább, stb. Az iskolai bulik érdekelnek? Komolyan?

2012. dec. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azis érdekel,de később megkérdeztem volna!
2012. dec. 21. 11:46
 3/4 anonim ***** válasza:

gimi része is van és szakközép is :) az egézségügyi az a szakközép :)

vannak fiúk is, de nem sokan :D

3,5-től kb felvesznek, ha írsz egy 50 pontos felvételit.

2012. dec. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen a nyek?
2015. máj. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!