Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemre való jelentkezés...

Egyetemre való jelentkezés hogyan fog történni?

Figyelt kérdés
Honnan kell majd kérnem a papírt hova és hogyan kell befizetnem a pénzt? Nekem kell elküldeni a papírt?

2012. dec. 25. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell intézni mindent, ezt nem az iskola csinálja.

2 útja van: elektronikusan vagy papíron.

A felvi.hu-n fent van erről minden információ.

2012. dec. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
84%

Az osztályfőnököd mindent elmond majd.Addig is:

[link]

2012. dec. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én ajánlom az elektronikus formát. nem lehet semmit elrontani a jelentkezési lapon (mert azt rögtön kijelzi a gép).
2012. dec. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és fizetni hogyan kell?
2012. dec. 25. 12:35
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
meg lesz adva egy számlaszám, arra kell utalni (ha elektronikus úton töltöd ki a jelentkezési lapot). ha papíron, akkor csekket fogsz kapni a papírral együtt.
2012. dec. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és a papírt hogy kapom meg?
2012. dec. 25. 15:04
 7/9 anonim ***** válasza:
megveszed a felvételis könyvet (abba van papír és csekk is), illetve nyíltnapon is szoktak adni (lehet kérni), vagy külön is lehet rendelni, de ahogy tudom az pénz. ezt az iskolában kell megkérdezni. (én elektronikusan csináltam)
2012. dec. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az vicces akkir nemcsak azért kell fizetni hogy tudjak jelentkezni hanem azért is hogy tudjak fizetni a jelentkezésért. Köszi mindenki válaszát ha valaki tud ki tudja még egészíteni azt szívesen fogadom:)
2012. dec. 25. 16:14
 9/9 anonim ***** válasza:
46%
hát ez már csak ilyen:) mint a sárga csekk adó: azért kell fizetni, hogy befizeted a számlát.
2012. dec. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!