Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » MADÁCHOSOK! Vákaszolnátok...

MADÁCHOSOK! Vákaszolnátok nekem pár kérdésre?

Figyelt kérdés

A helyzet, hogy most fogok felvételiznk januárban és a Madáchot szeretném megjelölni az első iskolának. Voltam a nyílt napon, nagyon tetszett, nagyon kedves volt mindenki és a tanárok is jó fejnek bizonyutak.

A kérdésem az lenne, hogy ti mennyire szeretitek azt a sulit? Hány ponttal vettek fel? A szóbelin mit kérdeztek tőletek? Megbántátok, hogy odamentetek?

A válaszokat előre is köszönöm.:)



2012. dec. 26. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Melyik Madách? Jó pár Madách nevű középsuli van az országban.

Legalább arra vehetnéd a fáradságot, hogy pontosan megjelöld a sulit!

2012. dec. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Budapesti.:) köszi hogy ilyen kedvesen közlöd a mondanivalódat.:)
2012. dec. 26. 19:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Budapesten is több van...
2012. dec. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A 7.kerületi
2012. dec. 26. 19:52
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Ez olyan, mintha a postai levélre annyit írnál rá, hogy Petőfi utca (mindenféle város meg irányítószám nélkül)

Nem hiszem el, hogy nem lehet leírni az iskola nevét és a várost, hogy mindenki tudja, miről van szó !?

2012. dec. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

[link]

Szerintem írj ki új kérdést...

2012. dec. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Már leírtam, nem tudom mi a probléma.:)
2012. dec. 26. 20:02
 8/11 klopusz ***** válasza:
100%

Szia!


Én nem vagyok Madách-os, csak a nagylányom. Most kilencedikes, az "a" osztályba jár (ötéves, angol előkészítős).

Ő is úgy volt vele tavaly, mint Te, három tagozatot is beiratott a felvételihez, annyira oda akart kerülni. Szerencsére sikerült is.

Az írásbeli felvételije 81 pontos volt, a szóbelire már nem emlékszem. A szóbeli fele egyébként beszélgetés magyarul (ki ő, honnan jött, van-e tesója, meg ilyesmi), a másik fele angol (mondatkiegészítés, képről beszélés). Összesen kb. 40 perc volt, de minden gyerek mosolyogva jött ki a teremből, tehát biztos jó hangulatban telt a felvételi.

A lányom egyébként nyolcadikba már utált bejárni, szeptember óta viszonyt jókedvüen indul reggel fél hétkor és délután háromkor-négykor ugyanúgy vigyorogva jön haza. Szerintem a Madách-nál jobb dolog nem törtéhetett volna vele.


Remélem, segítettem.

2013. jan. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na,hogy sikerült a felvételid?
2013. febr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Elég rosszul, de a hozott pontjaim maxok, meg a szóbelim is majdnem max lett de így is csak 96. vagyok a rangsorban.:/
2013. márc. 14. 09:45
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!