Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha szóbelire (PTE - TTK)...

Ha szóbelire (PTE - TTK) sötét farmert inggel és nyakkendővel, hozzá barna bőr magas szárú cipőt veszek fel, kivágnak?

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 23:18
 1/4 anonim válasza:
Nem gondolom, hogy emiatt kivágnának, de arra figyelj oda, hogy az inged és a nyakkendőd színe harmonizáljon. Erre az esetre sötétebb színű inget javaslok!
2012. dec. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ugyan az ELTE TTK-ra jártam, de a vizsgáztatókat a legkevésbé az érdekelte, hogy hogy van felöltözve az ember.

Ezt úgy értem, hogy azért ne rongyokba, de hogy normál utcai ruhában vagy-e vagy frakkban, az a legkevésbé se érdekelt senkit.

Emlékszem annak idején, első évben én is szépen nyakkendőben, zakóban mentem. Aztán második félévben mivel nyár volt, 40 fok, ezért elhagytam a zakót. Az utolsó években meg már csak felvettem valami fekete, szürke, barna, stb egyszínű farmert, meg egy utcai nem kiöltözős inget meg valami egyszerűbb cipőt. Így én sem éreztem magam feszélyezve, hogy kiöltözött lennék.

Soha nem szólt érte senki. Sőt, még kitűnőre is vizsgáztam így.

2012. dec. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Lehet, hogy már nem aktuális a kérdés, de ha más látja, azt inkább eltántorítanám az efféle stílustörésektől. Nyakkendő+ farmer kombó nem létezik. Ha normálisan akarsz felöltözni, de nem akarsz mondjuk túl elegáns sem lenni, akkor vegyél fel 1 fekete/barna cipőt, hozzá ugyanolyan színű övet, valami sötétebb nadrágot, fehér/világoskék inget. Ha meg elegáns akarsz lenni, akkor csak fekete cipő+öv, hozzá valami normális öltöny+ing+nyakkendő. Persze a színek harmóniájára ügyelni kell. a zoknid színe legyen olyan, amilyen a nadrágodé és ennyi. Ez így nem a legpontosabb, de ha így jelensz meg, akkor nem fog senki megszólni.
2013. szept. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alapvetően igazad van, de nekem vizsgán soha senki nem figyelte, hogy milyen színű zokni van rajtam.
2013. szept. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!