Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jövőre a Rendőrtiszti fősulira...

Jövőre a Rendőrtiszti fősulira szeretnék menni. Mik a tapasztalatok, vélemények? Milyen a bejutás? Utána is nehéz? Fizikailag? Vagy tanulás szempontjából? Minden szaknál más a fizikai elvárás v ugyan olyan? (17L)

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
xar
2009. aug. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz..legalább azt leírhattad volna, h. mért...hasznos válasz volt...más vki esetleg (részletesen..)??Előre is köszi.
2009. aug. 26. 00:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Elvileg a fizikai alkalmassági az, ami baromi nehéz, mindent rövid időn belül teljesíteni..


Én is oda szeretnék jelentkezni :)


17/F

2010. aug. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia kérdező :)


én is a rendőrtisztin gondolkodom, nem vesszük fel a kapcsolatot? :)


17/F

2010. aug. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is oda szeretnék jelentkezni, a gond csak az, hogy kb 170-en jutnak be, és tízszeres a túljelentkezés, szóval csak a legjobbakat veszik föl. Alapból, ha az átlagod nem 4-5-ös akkor esélytelen, nem lesznek meg a pontjaid. Nyelvvizsga előny, és a humán tantárgyakra (töri, magyar stb...) mennek rá. Továbbá, lesz még fizikai és pszichikai felmérés, ezek miatt nem aggódom. Az utolsó akadály az egészségügyi, nos a szemüvegem és a 160 cm-em miatt ezen lehet hogy elbukom, de csak ezért nem fogok meghátrálni. 16/F


A fizikaihoz itt van a követelmény:

[link]

2011. jan. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mr.brown válasza:
Elég régi a topic, de hátha valakinek még aktuális. Én most voltam fizikai vizsgálaton, szerintem nem olyan vészes. Ha Mindig sportoltál valamit nem is muszáj versenyszerűen, elég ha mozogtál mindig valamit akkor simán hozható. Futni kell egyébként 2000 métert, 1 perc alatt felülések, 4x10 méter ingafutás, fekvenyomás vagy függeszkedés, és távolugrás helyből. Hogy miből mennyit az az rtf.hu-n fent van. ezek mind olyanok amikre lehet készülni, és szerintem ha teljesen amatőr vagy is, egy év alatt fel tudsz rá készülni. A többiről sajna nem tudok nyilatkozni.
2012. ápr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!