Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A gimnáziumi felvételi szóbeli...

A gimnáziumi felvételi szóbelinek mi a folyamata?

Figyelt kérdés

Januárban fogok felvételizni, és nagyon tartok a szóbeli részétől is. Én úgy tudom, hogy külön kell magyarból, matekból és, ha haladó tagozatra jelentekezem, akkor a választott nyelvből is. Jól tudom? És az adott tantárgyból mit kérdeznek? Például matekból? Kihívnak a táblához, hogy na gyere oldd meg ezt a példát? És magyarból?

A válaszokat előre is köszönöm.:)



2012. dec. 28. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem még anno a nyelvi előkészítőn kellett angolból szóbeliznem. De amúgy én úgy tudom, sőt nekem is volt ilyen szóbeli meghallgatás az egyik iskolában, de ott csak ilyeneket kérdezgettek, hogy milyen könyveket olvasol, meg hány órát internetezel egy nap... stb.
2012. dec. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és matekból te szóbeliztél?
2012. dec. 28. 19:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát feladatot húzni kell
2015. jan. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!