Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek melyik a jobb?...

Szerintetek melyik a jobb? Hatodik osztály után a gimi, vagy hetedik után?

Figyelt kérdés

Van egy gimi. Ebbe át akar menni 2 legjobb haverom + még 4 ember. De a tesóm hülyén viselkedett a gimibe 7-esen anyámmal, aki ott tanít és rosszul is érezte magát az osztályba, mert nem voltak ott a barátai.Ja, és van az a nyelvviszga cucc, meg a törit elvisszük a végéig.

Ezt mondják a szüleim a 8 általános mellett.


Én viszont azt mondom erre, hogy igaz, hogy én se vagyok mindig jó, de azért igyekeznék. Nekem a 2 legjobb haverom átmegy szóval ugyanezzel nem lesz gond. A nyelvvizsga meg fontos, de valahogy az a 6 ember is kibírja ezek nélkül.


A kérdést már megmondták, hogy maradok 8.-ig, utána szerintem oda megyek. Azt mondja anyám, hogy legalább 2 évvel kevesebbet töltök mellette... Hát kösz..


De azért ki szeretném kérni a véleményeteket; ti a szülôk helyében hogy döntöttetek volna?


U.i.: Olyan szar már, mert anyám ott tanít, és mindenki kérdezi, hogy:

- Heheyy, átmész a gimibe?

- Hát nem akarsz?

- Nem.

- Miért?

- Nem tudom, további információért keresse a szüleimet......


Szóval rohadt ciki. 12/F


2012. dec. 30. 05:54
 1/4 A kérdező kommentje:
hetedik = nyolcadik
2012. dec. 30. 05:55
 2/4 anonim ***** válasza:

Elég zavaros, amit írsz.

Gimibe vagy a 6. vagy a 8. után mégy, de 7. után nem lehet váltani.

Azt viszont nem értem, ha anyukád tanít most, és csak 8. után enged gimibe, akkor miért mondja, hogy 2 évvel kevesebbet töltesz mellette? Így vagy mellette többet.

Sok jelentősége nincs, hogy mikor mégy át a gimibe.

2012. dec. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha okos vagy,nyolcadik után is felvesznek.

és honnan vagy olyan biztos hogy haverodekat felveszik???

amúgy történelemet tanulnak rendesen hatosztályosban

még pont kemenyebb mint az altanosban

nyelvet szintugy tanulhatsz

nem ertem.mi a baj:)

16l

2012. dec. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2.válaszoló; az elsô kommentben javítottam, hogy nyolcadikat szerettem volna a hetedik helyett. Amúgy nemtom hogy érted, mert szerintük 8.ba kéne átmenni és akkor 7.:8.;9.;10.;11.;12.;12.; helyett csak 8.;9.;10.;11.;12.;. De azért köszi.


2. Válaszoló; óh, köszi a megnyugtatást, de zerintem fel fogják venni. Bár ne úgy lenne.

2012. dec. 31. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!