Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit takar pontosan ez az új...

Mit takar pontosan ez az új szak a NKE Rendészettudományi karán, a bűnügyi hírszerző? Mit kell csinálnia, hh nem kell hozzá (felvi szerint) alkalmassági?

Figyelt kérdés
Köszönöm annak, aki kifejti! Tudom, hogy ez még nagyon új, de csak van valahol valami elképzelés. Én nem találtam, de hátha.

2013. jan. 2. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

szia

én is néztem, de nem tudom :/

hátha valaki tudja

szerinted kérdező mennyi lehet a ponthatár?

kell hozzá emelt nem nézted?

ne haragudj, hogy kérdezősködök, de engem is érdekel


egy idén érettségiző

2013. jan. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A bűnügyi hírszerző szakirányra csak a rendőrség, vagy "NAV hivatásos állományában, bűnügyi területen, legalább három éve dolgozók jelentkezhetnek. A fentieken túl a jelentkezőnek rendelkeznie kell Humán hírszerző tanfolyam alapszintű végzettséggel, továbbá „C” típusú nemzetbiztonsági ellenőrzéssel, valamint az állományilletékes parancsnok által kiadott támogató nyilatkozattal."


Ezért nem kell hozzá alkalmassági.

2013. jan. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ahha, nos, ez sok mindent megmagyaráz. Köszönöm szépen:) Kedves első, akkor gondolom, te is választ kaptál! Amúgy asszem még nem kötelező az emelt szintű az NKE-n, de erősen ajánlott, mert sok pont kell mindig. Bár, lehet hogy már kötelezővé is tették, szval ez nem tuti...
2013. jan. 2. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!