Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha halasztok egy évet az...

Ha halasztok egy évet az egyetemen azért fizetnem kell?

Figyelt kérdés
Most vagyok végzős, és arra gondoltam, hogy jelentkezem turizmus és vendéglátás szakra, ám ha felvesznek, ha nem, ki szeretnék menni egy vagy fél évet külföldre, hogy rendesen megtanuljam a nyelvet. Ugyebár azt tudjuk, hogy a turizmus vendéglátás szak önköltséges, és én azt hallottam, ha így halaszt az ember akkor azért ugyanúgy fizetnie kell a tandíjat. Igaz ez vagy hülyeség az egész?

2013. jan. 3. 17:37
 1/1 anonim ***** válasza:

igen, ez igaz. de több helyen a passzív félév elég macerás. én idén kezdtem az SZTE-n, és mondták hogy mostantól csak nagyon indokolt esetben lehet passzív félévet kérni, pláne ha egyből azzal akarjuk indítani az egyetemet. (nyelvtanulás nem elég indok).

de abban a félévben nem kell fizetned.

érdeklődj az egyetemnél ahova akarsz jelentkezni. (írj nekik emailt, vagy hívd fel a TO-t)

2013. jan. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!