Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pénzügyi ügyintéző vagy...

Pénzügyi ügyintéző vagy számviteli ügyintéző?

Figyelt kérdés

2013. jan. 3. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
egyik kutya, másik eb
2013. jan. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De miben különböznek? Melyikhez "milyenebb" képességek kellenek, miben más a végezhető munkakörük? Hol kaphatnak állást?
2013. jan. 4. 14:06
 3/9 anonim ***** válasza:

debileknek való... a szobatársaim egy része is ilyesmivel foglalkozik.. kb nem csinálnak semmit, csak b@sszák a rezet és nyáladzva vigyorognak a képembe, míg én hulla fáradtan "normális" suliból megérkezvén még pihenni se tudok, mert kurjongatnak mint az állat.


És komolyan az ilyennel nem viszi semmire az ipse, azt mondja majd szállodában fog dolgozni havi 100 ezerért, aztán ennyi... ha neked ez kell, hajrá.

2013. jan. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez egy elég szubjektív szemszög. Nekem muszáj kihagynom egy-két évet a gimi után, mielőtt egyetem re mennék. (egészségügyi okok miatt) Fizikai szakképzést nem választhatok, ezért kénytelen vagyok ilyen irányban gondolkodni. Várom a további válaszokat!
2013. jan. 5. 10:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Kinek milyen, de azért sok sikert! :)
2013. jan. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én számviteli szakügyintézőre járok,tényleg nem nehéz szak. Eddig együtt voltunk (3 féléven át) a pénzügyesekkel,az utolsó félévben szakosodunk csak. Szerintem attól függ,hogy inkább a könyvelést szeretnéd jobban tudni vagy a pénzügyi dolgokat.
2013. jan. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nem csak olyan vagy hogy pénzügyi-számviteli ügyintéző? Külön is indul OKJ képzés?
2013. aug. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ja, bocs, most néztem meg, hogy az új OKJ szerint már van külön pénzügyi ügyintéző és számviteli ügyintéző résszakképesítés is. Egyébként sztem akkor mindegy melyiket kezded el, a modulrendszerben lehetőséged lesz a másik szakma rész moduljait is megtanulnod. De igazából értelme a teljes szakképesítésnek van. ( És plusz pontot is erre kapsz a felvételinél!)
2013. aug. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
+ eztután van lehetőség pl. a mérlegképes képzésekre ( ez a bemeneti feltétel)
2013. aug. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!