Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek jó a Herman Ottó...

Szerintetek jó a Herman Ottó gimnázium Miskolcon?

Figyelt kérdés
Oda szeretnék menni biológia tagozatra meg még az Avasiba is beadom. Szerintetek bioszt még hol tanítanak jól?:) Földesbe nem akarok menni nem tudom miért de nem jön be... 4.7,.4.8 átlagom azért mindig megvolt.
2013. jan. 3. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem oda járok de a társaság nagyon jó ismerõseim közül többen járnak oda és imádják. Kell tanulni vagy valami nagy zseninek kell lenni, nagyon jó suli megbántam, hogy nem oda mentem bár lehet oda kevés kett volna az agyam:D
2013. jan. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én csak a Földest ismerem, de az nagyon bejövős nekem :)
2013. jan. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én a Hermanba járok, igaz nem bioszra de barátaim közül vannak bioszon. Ők szeretik. Tanulni azt kell de megéri. Tudom már kissé késő, de azért leírom . Barátnőm az Avasiba jár és elvileg már nem olyan színvonalas a tanítás de én nem szidom az Avasit, nem ismerem eléggé a sulit.
2013. márc. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
azért köszi :) bár a Lévayba vettek fel általánosra
2013. szept. 3. 17:59
 5/8 anonim ***** válasza:
gratulálok :)
2013. szept. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. szept. 30. 17:42
 7/8 anonim válasza:

3.válaszoló

Ha még odajársz tudnál róla mesélni?:) te min vagy? és téged hány ponttól vettek fel?

2014. jan. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kicsit késve de írtam neked üzenetet :) 3.valaszolo vagyok
2015. jún. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!