Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szilágyi Erzsébet Gimnázium?...

Szilágyi Erzsébet Gimnázium? Budapest

Figyelt kérdés
8.-os vagyok az általános iskolámban és felvételi előtt állok. ebbe az iskolába nem is mehetnék? mert azt olvastam hogy 8 évfolyamos. Nem értem
2013. jan. 4. 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elviekben még mindig jelentkezhetsz, abban igazad van h itt hivatalosan 5. osztálytól járnak ide, vagyis negyedikban felvételizett mindenki a suliba, de mindig vannak akik később csatlakoznak...én is 8.os vagyok és ebbe a suliba járok csak ajánlani tudom a mi évfolyamunk kitűnően jó, szóval szerintem ha teheted gyere ide.
2013. jan. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De akkor felvételi úton nem mehetek oda? Hogy megjelölöm azt a sulit?
2013. jan. 11. 14:09
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
Állítólag nagyon szar, de oda jár Buda páwája aki igazából elég helyes is. Mario Vladar.
2013. jan. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%
Csak egy kicsit homár.
2013. jan. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

Felvételizned kell, ennyi

és Vladár Mario tényleg egy p*cs :DDD

2013. jan. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
5%
ne legyetek ilyenek!! a vladár márió a leghelyesebb srac budapesten!!!!
2013. márc. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
34%
egy másik 8.-os vagyok a Szilágyiból.elég jó suli,kedves kérdező.Vladár Márióról pedig csak annyit mondanék hogy hiába helyes de nagyon gáz és sötét(majdnem megbukott) és akkora az egoja hogy nem érdemes megismerni.büszke magára a semmiért de az iskola minőségét csak annyiban rontja hogy ott van :)
2013. márc. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amugy kb ki nem ismeri a Vladárt?:DD tenyleg elég sötét...
2013. márc. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Máriót mindenki ismeri... :DDD egy felfújt hólyag, csak tudnám, h mitől ennyire híres...
2013. márc. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 caola válasza:
vladár márió egy nyomorék rá kell nézni meg a haverjaira szegényeknek a sok szájmunkától úgy maradt a szájuk és az az sokatmondó üres tekintet amely mindegyik arcából áramlik NAGY FENEGYEREKEK!!
2013. ápr. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!