Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szintfelmérőben mik szoktak...

Szintfelmérőben mik szoktak lenni? (angol)

Figyelt kérdés
Most megyek 9.be és év elején szintfelmérőt íratnak velünk.Mire készüljek, mik szoktak benne lenni??
2009. aug. 27. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én tavaly németet írtam (mármint szintfelmérőt) és hidd el halvány lila fogalmam sincs mi volt benne, mert egy szót sem értettem :S (szerintem lesz benne valami bemutatkozás féle, és párbeszédek kiegészítése, valami ilyesmire azért mégiscsak emlékszem :D ) Leggyengébb csoportba is raktak, de nem bánom, mert így legalább az én szintemnek megfelelően tanulok. Nem vagyok jó nyelvekből ez van... de ha véletlenül gyenge csoportba raknának, de te úgy érzed, hogy ennél többet tudsz és a tanár is úgy látja, akkor átraknak majd erősebbe.
2009. aug. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teszt volt?
2016. máj. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy fogalmazni kell?
2016. máj. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!