Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pázmány, Jog! Ki az a Belovics...

Pázmány, Jog! Ki az a Belovics Ervin?

Figyelt kérdés

Más egyetemen, más szakon tanulok, de ma felmentem a markmyprofessorra... És megnyitottam a Belovics adatlapját, mert ő elvileg a legszexibb tanár :D Hát, elképedtem, olyan szerelmi vallomások vannak neki kirakva h ámultam. Majd rágugliztam. És szörnyű :D Tényleg ilyen jó a stílusa vagy mit esznek rajta a jogász lánykák?

[link]


2013. jan. 7. 00:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, de ez a honlap nem túl reális, hiszen bárki név nélkül írhat bármit. Nekem a kedvenc tanáraim egy része tökre le van pontozva, akiket meg nem bírok, azt meg isteníti pár ember.. Tehát ízlések és pofonok.
2013. jan. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez így van, de azért közel 300 komment... :o

Én voltam olyan beteg, hogy átfutottam a kommentek nagyrészét, néha olyan hatása volt mintha 1-2 ember írogatná a szerelmi vallomásokat. De hogy 300 ember szexinek tartson egy közel 60 éves embert, nekem furcsa.


Én is tapasztaltam hogy nem reális, nálunk a szemetebb tanátok kapnak pozitív értékelést, aki meg normális az általában le van pontozva. Vizsga előtt megnézem ki milyen, de valahogy mindig az ellenkezőjét kapom.

2013. jan. 7. 16:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, elég komolyan oda vannak érte, bár az kissé erős, amit ott a mmp-n csinálnak. Egyébként jóképű, nem túl fiatal, nem túl öreg, meg jó a stílusa, megnyerő, vicces határozott, mégse túl szigorú, ez együtt elég is a lányoknak, de persze mindenki szereti/tiszteli.
2013. jan. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
No de van neki felesége vagy valakije? :D Mert az egyik csaj úgy irkált neki az oldalra, mintha lenne köztük valami. Abszolút semmi közöm hozzá, googlen képet láttam csak a pasiról, de nagyon túlzás... Nálunk az egyetemen a jóképű, fiatal tanársegédekért sem rajonganak ennyire.
2013. jan. 11. 11:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Én se értem ami ott mmp-n folyik szegény Belónál, ez nyilván már neki is kellemetlen, biztos hogy nincs viszonyuk, csak ezek a csajok még félig-meddig a tini korszakukban vannak, nekünk meg sajnos látni kell a markmy profon, hogyan, őőő, levedzenek nyilvánosan. Azt nem tudom hogy van-e valakije, gondolom van. De egyébként tényleg megnyerő az életben, szóval van alapja, csak az a túlzás, ahogy megnyilvánulnak az oldalon róla.
2013. jan. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Azokon hsz-eken én is kiégtem! :D Annyira cikik, hogy mire végigolvastam őket, komolyan én szégyelltem magam és tiszta vörös lettem, pedig semmi közöm egyikhez sem. Nem gondoltam volna, hogy ennyire tinik még ott a lányok. :D

Szerintem azért vannak úgy oda érte, mert az a tipikus úriember, jó a stílusa, kedves, de határozott, és jó a humora. És nem mellesleg nagyon jó tanár. Nem túl szigorú, de nem is túl engedékeny. Én is nagyon bírom őt, de azokon a kommenteken már visítva sírtam. :D

2013. szept. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az előző vagyok ismét(6-os).

Hogy a másik kérdésedre is válaszoljak: igen, van családja.

Szóval a kislányok csak álmodozhatnak róla. Cuppanjanak a nőtlen férfiakra (van belőlük ott épp elég), és ne azokra, akik jegygyűrűt hordanak!!!

2013. szept. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!