Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol találom meg az OMHV-t a...

Hol találom meg az OMHV-t a Neptunban? Vagy idén nem is lesz?

Figyelt kérdés
Az ELTE hallgatója vagyok, és két hónapja az ETR-t felváltotta nálunk a Neptun. Eddig mindig nyaggattak, hogy töltsük ki a kérdőíveket, most meg nem találom. Vagy nincs is?

#ELTE #Neptun #oktatói munka hallgatói véleményezése
2013. jan. 7. 15:56
 1/2 anonim válasza:
Ügyintézés - Kérdőívek, a napokban tették föl. Neked egyébként működik? Mert én rákattintok, de nem lehet csatlakozni a kiszolgálóhoz, és mindegyiknél ez van. Így nehéz lesz a 8 pluszpontot megszerezni. :/
2013. jan. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen köszi, amikor feltettem a kérdésemet, még nem volt meghirdetve, de utána megtaláltam, és nálam működött is. A +8 pontot is megkaptam, de csak később (1-2 nap múlva) adódott hozzá a rangpontjaimhoz, nem rögtön utána.
2013. febr. 23. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!